Trasa rozpoczyna się na szczycie Góry Św. Wawrzyńca (357 m n.p.m.).
Zmierzamy stąd w kierunku Orzesza, następnie skręcamy w lewo w ulicę gen.
Sikorskiego. Jadąc mijamy zabudowania i kierujemy się dalej w
kierunku Starej Szklarni. Za zabudowaniami w Starej Szklarni w dzielnicy
Orzesza - Zawiść skręcamy w prawo w ul. Fryderyka Chopina. Na wysokości
przystanku autobusowego ("Zawiść Las") przjeżdżamy główną drogę asfaltową
i wjeżdżamy w ulicę Pasieki. Za pierwszym zabudowaniem skręcamy w lewo na ulicę Łąkową i dalej kieujemy się prosto na Staw Długi. Mijamy rozgałęzienie drogi prowadzącej na Stary Młyn i kierujemy się do dzielnicy Gardawice. Z lewej strony mijamy ulicę Mleczną , wjeżdżamy w prawo na Katowicką i skręcamy w lewo w ulicę Dojazdową. Na wysokości przystanku autobusowego, przecinamy drogę główną dojeżdżając do ulicy Damrota. Na Damrota skręcamy w prawo, jadąc kawałek ulicą Damrota. Mijając zakręt dalej jedziemy prosto drogą gruntową równolegle do ulicy Makowej. Po przejechaniu dłuższego odcinka prostej mijamy pięć rozwidleń dróg gruntowych i dojeżdżamy do ulicy Ludwika Pisarka w Królówce. Przecinamy ulicę Ludwika Pisarka i dalej na wprost ulicą Stefana Czarnieckiego zmierzamy do Starego Suszca gdzie kończymy trasę na skrzyżowaniu ulic Królówka z ulicą Poprzeczną. |